KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803250
nr 1380 3250
Pedro Olayo
(1930-2017), Portugal
Oljemålning, Signerad, havsmotiv. Olja på duk, 49x60cm, yttermått inklusive ram: 56x67cm
Pedro Olayo, bildkonstnär född 1930, död 2017.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 februari 2021
kl 19:02:29
600 kr